Movies
Ratings
1306
Black Phone 2Rated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 3.5
Good BoyRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 2.5
The Guard PostRated ★ 2.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HimRated ★ 1.5
Boogie NightsRated ★ 4.0
A Working ManRated ★ 2.5
MagnoliaRated ★ 5.0
Don't Hang UpRated ★ 2.0
The MasterRated ★ 3.5
Y2KRated ★ 1.0