Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 2.0
Children of MenRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
John WickRated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0