Movies
Ratings
524
MidsommarRated ★ 3.5
Gangubai KathiawadiRated ★ 4.0
Choose or DieRated ★ 2.5
Night in ParadiseRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 4.5
LegendRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 5.0