Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Record of YouthRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0