Movies
Ratings
84
Letters to JulietRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
Life as We Know ItRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Dear JohnRated ★ 5.0
BurlesqueRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
HostelRated ★ 5.0
DelicacyRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
She's All ThatRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Bounty HunterRated ★ 4.0