Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0