Titles you rated
Ordinary LoveRated ★ 3.0- School Season 1Rated ★ 3.5
TomatoRated ★ 3.0- BossRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
All About EveRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 3.5
TripleRated ★ 1.0
PianoRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 4.0
The L WordRated ★ 4.0