Movies
Ratings
409
No Other ChoiceRated ★ 2.0
The SinRated ★ 0.5
Get OutRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The King of ComedyRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.0- The Young ManRated ★ 2.5
Sink & RiseRated ★ 2.0
HuntRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
White ManRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 3.5
Trivial MattersRated ★ 3.5