Titles you rated
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0