Movies
Ratings
50 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
 I Saw the DevilRated ★ 5.0 I Saw the DevilRated ★ 5.0
 SkyfallRated ★ 3.0 SkyfallRated ★ 3.0
 The ChaserRated ★ 5.0 The ChaserRated ★ 5.0
 The NeighborsRated ★ 5.0 The NeighborsRated ★ 5.0
 Dawn of the DeadRated ★ 4.0 Dawn of the DeadRated ★ 4.0
 Another Public EnemyRated ★ 5.0 Another Public EnemyRated ★ 5.0
 BraveheartRated ★ 4.0 BraveheartRated ★ 4.0
 X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0 X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
 Something BorrowedRated ★ 3.0 Something BorrowedRated ★ 3.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
 Red DragonRated ★ 3.0 Red DragonRated ★ 3.0
 Architecture 101Rated ★ 5.0 Architecture 101Rated ★ 5.0
 The Hurt LockerRated ★ 5.0 The Hurt LockerRated ★ 5.0
 Alien³Rated ★ 3.0 Alien³Rated ★ 3.0
 Hello?! OrchestraRated ★ 3.0 Hello?! OrchestraRated ★ 3.0
 71: Into the FireRated ★ 4.0 71: Into the FireRated ★ 4.0
 Old PartnerRated ★ 3.0 Old PartnerRated ★ 3.0
 Paranormal ActivityRated ★ 1.0 Paranormal ActivityRated ★ 1.0
 Someone SpecialRated ★ 3.0 Someone SpecialRated ★ 3.0