Series
Ratings
23
HierarchyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
StartupRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0