Movies
Ratings
91
AshfallRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 1.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5