Titles you rated
CommandoRated ★ 3.0
EvolutionRated ★ 2.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 3.0
RangoRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
No Tears for the DeadRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0