Movies
Ratings
59
C'est Si BonRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.5