Titles you rated
The EyeRated ★ 3.5- ChangeRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.5
Peeping TomRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
4 Horror Tales - February 29Rated ★ 3.5
PossessionRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5
ArrebatoRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
MahjongRated ★ 4.5