Titles you rated
Blossoms ShanghaiRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 5.0- 군사 칸베에Rated ★ 2.5
- Masters of HorrorRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 2.0
The TudorsRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5