Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- SoulmateRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Justice PaoRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0