Movies
Ratings
373
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
A Special LadyRated ★ 2.0
Shotgun LoveRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0