Series
Ratings
13
Thank YouRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0