Movies
Ratings
101
Lust, CautionRated ★ 4.0
CartRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 1.0
May 18Rated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.0
The PhoneRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
ChawRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0