Titles you rated
East of EdenRated ★ 2.0
Love RainRated ★ 2.0- Roller coaster 3Rated ★ 2.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 2.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 2.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
GiantRated ★ 1.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 2.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 2.0
BigRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5