Series
Ratings
115
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The JournalistRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Goodbye EarthRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.5