Movies
Ratings
243
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
The GraduateRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Miss AmericanaRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
KlausRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
The DressmakerRated ★ 3.0