Titles you rated
The SignalRated ★ 4.0
21 GramsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 0.5
After the StormRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0