Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
The TableRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.5
C'mon C'monRated ★ 4.0
And so we put goldfish in the pool.Rated ★ 4.0
SolaninRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
The FarewellRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5