Series
Ratings
30
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0