Titles you rated
Casino RoyaleRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.0
Sasaki and Miyano: Graduation ArcRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0