Titles you rated
Youthful GloryRated ★ 3.5
A Dream Within a DreamRated ★ 3.0
New Life BeginsRated ★ 4.0
Melody of Golden AgeRated ★ 3.5
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.5
Secrets in the LatticeRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 3.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 3.5
Are You The OneRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 3.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.0- Bungo Stray DogsRated ★ 3.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.0- Sugar Apple Fairy Tale Part Season 1 Part2Rated ★ 3.0
Sugar Apple Fairy Tale Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
A Sign of AffectionRated ★ 3.5