Movies
Ratings
937
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
CopycatRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0