Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
SpectralRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 1.0
DivergentRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0