Movies
Ratings
115
Blue ValentineRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
HimizuRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
SakuranRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 0.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
OmeletteRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0