Series
Ratings
14
One Punch ManRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5