Series
Ratings
90
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 5.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 4.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 4.5