Titles you rated
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
On the Way to the AirportRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5