Movies
Ratings
411
Good NewsRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Escape from AlcatrazRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.5
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 3.0