Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0- GunbusterRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0