Series
Ratings
116
Dept. QRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 5.0
ElpisRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Shinhannin FlagRated ★ 2.5
The Family GameRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Dash & LilyRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.0