Movies
Ratings
867
WeaponsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
NovocaineRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5