Titles you rated
 Good NewsRated ★ 4.0 Good NewsRated ★ 4.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 A House of DynamiteRated ★ 4.0 A House of DynamiteRated ★ 4.0
 Numakage Public PoolRated ★ 3.0 Numakage Public PoolRated ★ 3.0
 Don't Let the SunRated ★ 3.0 Don't Let the SunRated ★ 3.0
 GraceRated ★ 3.0 GraceRated ★ 3.0
 Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0 Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
 The Love That RemainsRated ★ 3.0 The Love That RemainsRated ★ 3.0
 The MatchRated ★ 3.5 The MatchRated ★ 3.5
 The Phoenician SchemeRated ★ 4.0 The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
 Palm SpringsRated ★ 3.0 Palm SpringsRated ★ 3.0
 Space SweepersRated ★ 2.0 Space SweepersRated ★ 2.0
 The FabelmansRated ★ 3.0 The FabelmansRated ★ 3.0
 Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5 Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
 ArgylleRated ★ 2.5 ArgylleRated ★ 2.5
 Kill BoksoonRated ★ 1.5 Kill BoksoonRated ★ 1.5
 AlienoidRated ★ 2.0 AlienoidRated ★ 2.0
 ExhumaRated ★ 2.5 ExhumaRated ★ 2.5
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5