Series
Ratings
28
Fabulous BoysRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 1.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0