Movies
Ratings
48- Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
- The WailingRated ★ 4.0
- ZootopiaRated ★ 4.0
- The Boy and the HeronRated ★ 3.0
- MidsommarRated ★ 4.0
- ExhumaRated ★ 4.0
- Little WomenRated ★ 4.0
- SearchingRated ★ 3.5
- Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
- TenetRated ★ 4.0
- The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
- The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
- HarbinRated ★ 2.5
- MoonlightRated ★ 4.5
- Manchester by the SeaRated ★ 4.5
- The SubstanceRated ★ 4.0
- The PrestigeRated ★ 4.5
- ChefRated ★ 3.5
- PredestinationRated ★ 4.0
- Better DaysRated ★ 4.5