Movies
Ratings
716
Fear Street: Prom QueenRated ★ 1.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
Dead Talents SocietyRated ★ 3.0
The ElixirRated ★ 0.5
The Little Mermaid Live!Rated ★ 3.0
HyakuemuRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
Encanto at the Hollywood BowlRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
The Plagues of BreslauRated ★ 3.5
Time CutRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 0.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 1.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 1.0