Movies
Ratings
623
1917Rated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
The CobblerRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 3.5- Good girlRated ★ 3.5
- Pressed Flower: How to Remember SpringRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0