Movies
Ratings
166
MidsommarRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 0.5
La maison de HimikoRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Take ShelterRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 4.5
The FallRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The PeasantsRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0