Titles you rated
The MaskRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 0.5
BlindnessRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5