Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 0.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 0.5
I am Your TeacherRated ★ 0.5
Attic CatRated ★ 5.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 1.0
Big ManRated ★ 0.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 0.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 0.5- War of MoneyRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 0.5
GhostRated ★ 0.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 0.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 0.5