Titles you rated
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Which Star Are You From?Rated ★ 2.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.0
Sailor Moon SRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Game Development GirlsRated ★ 2.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Wedding Peach DXRated ★ 3.0
Wedding PeachRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 2.5
Spring DayRated ★ 2.5- Roller coaster 3Rated ★ 2.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
- Nine Tailed FoxRated ★ 1.5