Movies
Ratings
110
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 2.5
IdentityRated ★ 2.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 1.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0