Series
Ratings
168
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.5
Densha otokoRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.5
素直になれなくてRated ★ 3.0
Love ShuffleRated ★ 4.5
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Zettai KareshiRated ★ 3.5
Righteous LoveRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 2.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 0.5- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 5.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0
EntourageRated ★ 1.0
The Virtual BrideRated ★ 5.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 3.5