Series
Ratings
26
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5